دسته بندی مطالب
اخبار و اطلاعیه ها
کد مطلب : 22  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 2695   |   تاریخ درج: چهارشنبه, مهر 14, 1395   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: خانم فرج زاده

 

دو توله کوچولوی انتقالی از جاده کندوان

در عجبم که چرا این توله ها را به محض مشاهده ماده بودن از مادر جدا و در کنار جاده ها رها سازی میکنند کمی وجدان باعث میشود ما در مقابل زبان بسته ها رفتار بیرحمانه ایی نداشته باشیم. گناه این زبان بسته ها چیست ؟؟فکر میکنید چند درصد خوش شانس هستند تا حیواندوستی آنها را نجات دهد. جهت حمایت از ما : انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت: 6104337836695823 ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.


در عجبم که چرا این توله ها را به محض مشاهده ماده بودن از مادر جدا و در کنار جاده ها رها سازی میکنند کمی وجدان باعث میشود ما در مقابل زبان بسته ها رفتار بیرحمانه ایی نداشته باشیم گناه این زبان بسته ها چیست ؟؟فکر میکنید چند درصد خوش شانس هستند تا حیواندوستی آنها را نجات دهد ...حال آزار مردمی که با دنیای مظلوم و بی گناه آنها بیگانه اند و به محض دیدن این توله ها آنها را میازارند به کنار ، زیر لاستیک ماشینها در جاده له شدن و مرگ مظلومانه آنها را چه کسی بر گردن خواهد گرفت؟؟؟؟ آیا کسی که آنها را اینچنین رها سازی میکند پاسخگو خواهد بود ؟؟؟
جهت حمایت از ما:
انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره:
6104337836695823
کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما
نیازمندیم.
در آمریکای شمالی از طریق تماس با همیارونماینده
پناهگاه ،آقای فرید آرام از کانادا
باایمیل :Farid_aram@hotmail.com
در انگلستان از طریق نماینده پناهگاه سرکار خانم ثریا پرتووی با ایمیل
thoraya@bartawi.co.uk
از سایر نقاط جهان با نماینده ما سرکار خانم سمیه حسینی با ایمیل:
pardis.som@gmail.com
واسترالیا آقای نادردرژه
pdorzheh@yahoo.com
ژیلا پورایرانی مدیر پناهگاه پردیس

 

Share

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟