دسته بندی مطالب
اخبار و اطلاعیه ها
 • دو توله کوچولوی انتقالی از جاده کندوان

  در عجبم که چرا این توله ها را به محض مشاهده ماده بودن از مادر جدا و در کنار جاده ها رها سازی میکنند کمی وجدان باعث میشود ما در مقابل زبان بسته ها رفتار بیرحمانه ایی نداشته باشیم. گناه این زبان بسته ها چیست ؟؟فکر میکنید چند درصد خوش شانس هستند تا حیواندوستی آنها را نجات دهد. جهت حمایت از ما : انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت: 6104337836695823 ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • نجات حیوان زبان بسته از باغات صوفیان

  یک زبان بسته هم از باغات اطراف صوفیان داشتیم که توسط اهالی و هماهنگی با نیروهای پناهگاه منتقل شد طفلک بعلت پیری و عدم تحرک نصف بدنش از پایین تنه تا دم پر از میلیونها لارو و کرم بود که با مواد ابتدا کرمها را از بین بردیم و بعد با حوصله سگ را شستشو دادم خوشبختانه آسیب کرمها و لارو ها باعث ایجاد زخمهای سطحی شده بود که پس از حمام دادن پماد زدم و شروع به درمان کلی کردیم.

 • بهبودی سگ نجات یافته

  خوشبختانه شرایط سگ انتقالی که از کانال لجن نجات داده بودیم رو به بهبودی است و شروع به خوردن غذا و آب کرد. امیدوارم درمانها بخوبی پاسخ دهد و این زبان بسته بزودی در محوطه با دوستانش بازی کند. جهت حمایت از انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت:6104337836695823 کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • کیس جدید انتقالی روز جمعه

  فقط پوست و استخوان متحرک بود با دو پای فلج و خشک شده و زیر گردن زخمی منتشر .... به محض رسیدن برایش یک کاسه آب آوردم تا گلویش را تر کند زبان بسته بی گناه و مظلوم ....در پست بعدی زخم ناحیه زیر گلوی حیوان را خواهید دید ما برایش سرم زدیم و درمانهای روتین را آغاز کردیم جهت حمایت انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت: 6104337836695823 کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • باور کنید این کوچولو ها مثل نوزاد هستند

  به حرکات بسیار شیرین و دوست داشتنی این زبان بسته نگاه کنید دل سنگ هم آب میشود. تجسم اینکه هنوز هم در در بعضی شهرها با قساوت و بیرحمی این زبان بسته ها را میکشند روح و قلبم را می فشارد. من از همه مسئولین امر در شهرداریها میخواهم که از پتانسیل های مردمی در رابطه با حل مسئله سگهای بدون صاحب و ساماندهی این قضیه استفاده کنند.

 • سگ انتقالی با پرولاپس واژن

  این سگ که دچار پرولاپس رحم شده با گزارش مردمی به پناهگاه منتقل شد و این هفته جراحی خواهد شد با دیدن مشکلاتی که این زبان بسته ها دارند واقعا دلم میشکند اما از طرفی هم وقتی میبینم مردم با ما تماس میگیرند و جانشان نجات پیدا میکند کمی دلم آرام میگیرد بنظرتان اگر همچین سرپناه محقری نبود تکلیف این زبان بسته ها چه بود ؟؟؟برای توانمند کردن این سرپناه لطفا ما را حمایت کنید .

 • سگ بینوای تصادفی در شهرک نور نجات داده شد

  این سگ بی گناه که برای سیر کردن شکم خود در حال عبور از خیابان بود با یک ماشین تصادف میکند و خود را کشان کشان به چمنهای وسط خیابان رسانده که با هماهنگی یکی از حیواندوستان به کلنیک منتقل شد و توسط آقای دکتر الهی عکس رادیولوژی تهیه شد و امورات درمانی اش انجام داده شد جهت حمایت از ما : انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره : 6104337836695823 کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • نجات سگی که در کانال لجن خارج از شهر افتاده بود

  این سگ را پس از نجات کاملا حمامش دادم چندین بار با شامپو بچه شستم و کاملا تمیز شد سپس سرم زدم و خوشبختانه رفته رفته شرایطش بهتر شد حیوان بسیار لاغر و سو ءتغذیه داشت امیدوارم با رسیدگی حالش بهتر بشه. جهت حمایت از انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت: 6104337836695823 کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • سگ بیمار انتقالی از سردرود

  این سگ بیمار که علایم شبه تشنج از خود نشان میداد توسط یک حیواندوست از شهر سردرود به پناهگاه انتقال داده شد بسیار جای خرسندی است که فرهنگ حیواندوستی به زیبایی در حال انتشار است زیرا این حساسیت ها و عدم بی تفاوتی به حیوانات مصدوم و بیمار نشاندهنده این است که قدمهای اولیه احترام به حق حیات زبان بسته ها در حال برداشته شدن از طرف هموطنان عزیز میباشد ....با آرزوی ترویج فرهنگ خداپسندانه دوستی با طبیعت

 • سگ انتقالی

  این همان سگ انتقالی به پناهگاه هست که در پست قبلی توضیح دادم دو پایش فلج و زیر گردنش زخمی با ترشحات و منتشر داشت که در این فیلم من موهای ناحیه را شیو میکنم و پس از تمیز کردن موضع با سرم شستشو و بتادین رقیق شده شستشو دادم.جهت حمایت از انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت:6104337836695823 کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • نجات سه بچه گربه از حفره کنار کرکره

  و اما چگونگی نجات این سه بچه گربه که از حفره کنار کرکره مغازه ایی پایین افتاده بودند ...متاسفانه هیچ راهی نبود زیرا داخل قوطی تیرآهن گیر کرده بودند و عمق بیش از 6 متر بود بنابراین امتداد آن ستون تیرآهنی به زیرزمینی ختم میشد که ابتدا با پیگیری صدای بچه گربه ها با مته سوراخ و بعد دیوار را کندن و بعد هر سه بچه گربه سالم نجات داده شدند و مادرشان که با نگرانی در تمام مراحل کنار تیم نجات پناهگاه پردیس منتظر بود بچه هایش را سالم تحویل گرفت.

 • سگ فک شکسته انتقالی از مراغه

  این توله بی گناه که بنا به علت نامعلومی فکش شکسته به طرز فجیعی شکسته بود با هماهنگی دوستان حیواندوست در مراغه از محل نگهداری سگهای بی صاحب آن شهر به تبریز منتقل شد و طی هماهنگی پناهگاه پردیس این جراحی هفته گذشته با موفقیت انجام شد و این کوچولو اکنون براحتی غذا میخورد ازآقای دکتر جاروالمسجد بسیار سپاسگزاریم.جهت حمایت انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت: 6104337836695823 کارت به کارت نمایید.

 • این فندق خانم کوچولو هم احتیاج به یک حامی مهربان دارد

  این کوچولو دچار حادثه تصادف شده بود و استخوان پایش بیرون زده بود خوشبختانه جراحی شد و اکنون کاملا خوب است فعلا پین در ناحیه عمل دارد و باید مدتی از آن مراقبت شود اگر رها سازی شود عمل جراحی اش بی نتیجه میشود زیرا ممکن است دوباره آسیب ببیند بسیار کوچولو است پس از مدتی مراقبت به راحتی میتواند گلیم خودش را از آب بیرون بکشد خواهش میکنم این کوچولو را حمایت کنید.به شماره من پیام بدهید: 09143153285

 • داستان غم انگیز این گربه مهربان

  این گربه دو روز پیش بر بالای تراس خانه ایی رفته و صاحب خانه در حالیکه خواسته به این زبان بسته غذا بدهد گربه بینوا به یکباره ترسیده و از سه طبقه پایین پرت شده ما بلافاصله تیم رو فرستادیم و عکس و ....انجام داده شد و توسط آقای دکتر جاروالمسجد معاینه شد متاسفانه فلج شده اما غذا میخورد و روی خاک اجابت مزاج میکند اکنون وقت آن است که یه شیر زن و یا شیر مرد این فرشته را حمایت کند.شماره تماس 09143153285

 • این کوچولو نیاز به یک حامی دارد

  این یکی از اون گربه هایی هست که آقای رفتگر زحمتکش از کوچه ایی پیدا و بما تسلیم کرد قبلا فیلمش را گذاشته بودم طفلک فلج است اما باز براحتی زندگی اش را ادامه میدهد اجابت مزاج را روی خاک انجام میدهد و براحتی از دستهایش استفاده میکند بسیار مظلوم و مهربان است اینجاست که حیواندوستی باید عرض اندام نماید کسانیکه تمایل دارند خود را بهشتی و آسمانی کنند و با حمایت این زبان بسته به ما کمک کنند 09143153285

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟