دسته بندی مطالب
اخبار و اطلاعیه ها
کد مطلب : 41  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 2275   |   تاریخ درج: پنجشنبه, مهر 15, 1395   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: خانم فرج زاده

 

بازدید ریاست محترم خدمات شهری کلانشهر تبریز از پناهگاه پردیس

امروز جناب آقای مهندس مدبر به همراه هیئت همراه از پناهگاه پردیس دیدار کردند ایشان با حوصله به بررسی مشکلات پرداختند و در مورد استراتژِی رها سازی پس از عقیم سازی و پلاک گذاری و سالم سازی صحبتهایی شد و به بررسی نقاط مثبت و منفی اینکار پرداختند همچنین قول مساعدت برای اضافه کردن تیم زنده گیری دادند و قول یاری و همکاری برای فرهنگ سازی در سطح شهر از ماحصل های این دیدار بود.


امروز جناب آقای مهندس مدبر به همراه هیئت همراه از پناهگاه پردیس دیدار کردند ایشان با حوصله به بررسی مشکلات پرداختند و در مورد استراتژِی رهاسازی پس از عقیم سازی و پلاک گذاری و سالم سازی صحبتهایی شد و به بررسی نقاط مثبت و منفی اینکار پرداختند. همچنین قول مساعدت برای اضافه کردن تیم زنده گیری دادند و قول یاری و همکاری برای فرهنگ سازی در سطح شهر از ماحصل های این دیدار بود. دیدگاه مثبت ایشان به مسئله حیوانات شهری و حس بسیار زیبای حیواندوستی در این مسئول عالی رتبه نقطه امید و عطفی برای حیواندوستان تبریز میباشد. به امید بهتر شدن شرایط زبان بسته ها و فراهم شدن بستری مناسب برای قبول حق حیات آفریده های زبان بسته در کشور.

بنده به نمایندگی از انجمن حامی حیوانات تبریز از آقای مهندس مدبر و آقای دکتر بهرنگ تشکر و قدردانی مینمایم.

 

Share

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟