دسته بندی مطالب
اخبار و اطلاعیه ها
کد مطلب : 20  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1156   |   تاریخ درج: چهارشنبه, مهر 14, 1395   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: خانم فرج زاده

 

باور کنید این کوچولو ها مثل نوزاد هستند

به حرکات بسیار شیرین و دوست داشتنی این زبان بسته نگاه کنید دل سنگ هم آب میشود. تجسم اینکه هنوز هم در در بعضی شهرها با قساوت و بیرحمی این زبان بسته ها را میکشند روح و قلبم را می فشارد. من از همه مسئولین امر در شهرداریها میخواهم که از پتانسیل های مردمی در رابطه با حل مسئله سگهای بدون صاحب و ساماندهی این قضیه استفاده کنند.


به حرکات بسیار شیرین و دوست داشتنی این زبان بسته نگاه کنید دل سنگ هم آب میشود تجسم اینکه هنوز هم در در بعضی شهر ها با قساوت و بیرحمی این زبان بسته ها را میکشند روح و قلبم را میفشارد من از همه مسئولین امر در شهرداریها میخواهم که از پتانسیل های مردمی در رابطه با حل مسئله سگهای بدون صاحب و ساماندهی این قضیه استفاده کنند در مقابل خواست مردم گارد نگیرند مطمئن باشند که اگر از مردم کمک بگیرند مطمئنا افرادی هستند که با دلسوزی به کمک مسئولین امر خواهند آمد عزیزان کشتار راه حل نیست هنر آن است که راهکاری اصولی ارائه داده شود و جان این زبان بسته ها به تاراج نرود ضمنا از افراد حیواندوست میخواهم با شهرداری های شهر خود که کشتار انجام میشود تماس بگیرند و اعلام آمادگی برای ساماندهی و کمک رسانی به این مظلومان را بکنند و جلوی کشتار را بگیرند. اطمینان داشته باشید هر کدام از شما مسئولیتی وجدانی در مقابل این زبان بسته ها دارید. منتظر نباشید یکنفر از جایی دیگر برای کمک به زبان بسته های شهر شما اقدام کند ....اکثر شهرداری های شهرستانها از نبودن افراد فعال حیواندوست در آن شهر گلایه میکنند و مدام میگویند اگر شخصی تمام و کمال همکاری کند ما آماده ایم هر گونه همکاری را داشته باشیم فقط با نشستن پشت کامپیوتر ها و یا گوشیها ابراز احساسات نکنید خواهش میکنم عملا شروع به فعالیت بکنید و من ایمان دارم شهرداریها با شما همکاری خواهند کرد. لطفا از امروز حیواندوستان شهر مرند و مراغه و میانه وسردرود با پیام به پیج و نوشتن شهر خود جلوی اسمشان و ارسال پیام به پیج فیسبوک با ما همکاری کنند تا ما هسته حمایتی را در شهرها ایجاد کنیم.

Share

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟