دسته بندی مطالب
اخبار و اطلاعیه ها
 • مژده به تمامی دوستداران حیوانات و حامیان عزیزپناهگاه پردیس

  و اکنون رویا به حقیقت پیوست .....خبر نصر نیوز در مورد راه اندازی یک آمبولانس برای انتقال حیوانات مصدوم و آسیب دیده بی صاحب در شهر تبریز و حومه ...مبارک همه شما مهربانان که با عشق به زبان بسته ها مهر می ورزید.
  راه اندازی آمبولانس حیوانات مصدوم در تبریز برای اولین بار در کشور به همت انجمن حمایت از حیوانات تبریز صورت گرفت.

 • وضعیت سگ تصادفی

  در پست قبلی فیلم سگ تصادفی را تقدیم حضورتان کردم در این پست اقدامات انجام شده برای زبان بسته ها توسط آقای دکتر الهی متخصص داخلی در کلنیک دامپزشکی دانشگاه آزاد تقدیمتان میگردد.خوشبختانه کمر حیوان آسیب ندیده و قطع نخاع نشده فقط در ناحیه پا دچار شکستگی شده است.

 • پناهگاه پردیس شدیدا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکند

  پناهگاه پردیس شدیدا با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکند و اکنون دیگر حتی برای خرید غذای هفته بعد هیچ بودجه ایی نداریم واینبارکاملا به شکل اورژانسی درخواست کمک و مساعدت مینماییم. بیشتر از هر زمان دیگر به کمکتان نیازمندیم.

 • انتقال گربه با گزارش مردمی

  این گربه که با گزارش مردمی به پناهگاه منتقل شده دچار توده ایی در ناحیه دهان میباشد که نمونه برداری شده و به پاتولوژی فرستاده شده فعلا تحت مراقبت میباشد و بستری است و به خاطر شرایط دهان هر روز کنسرو مخصوص غذای گربه داده میشود وضع جسمی اش رضایت بخش است ولی هزینه های درمان و جراحی ما ایتماه بالاست خواهش میکنم ما را حمایت کنید ...

 • تحلیل زیبای خبرگزاری عصر ایران به راه اندازی آمبولانس حیوانات بی پناه مصدوم در تبریز

  یکی از معیارهایی که می توانیم انسان ها را با آن بسنجیم، این است که ببینیم آنها در موضع قدرت با ضعیف تر از خودشان چگونه برخورد می کنند، یعنی فرد بزرگسال با کودک، رئیس با مرئوس، معلم با شاگرد، سواره با پیاده، غنی با فقیر و انسان با حیوان.
  عصر ایران - اولین آمبولانس ویژه حیوانات در شهر تبریز، توسط یک تشکل مردم نهاد آغاز به کار کرد.

 • بازدید ریاست محترم خدمات شهری کلانشهر تبریز از پناهگاه پردیس

  امروز جناب آقای مهندس مدبر به همراه هیئت همراه از پناهگاه پردیس دیدار کردند ایشان با حوصله به بررسی مشکلات پرداختند و در مورد استراتژِی رها سازی پس از عقیم سازی و پلاک گذاری و سالم سازی صحبتهایی شد و به بررسی نقاط مثبت و منفی اینکار پرداختند همچنین قول مساعدت برای اضافه کردن تیم زنده گیری دادند و قول یاری و همکاری برای فرهنگ سازی در سطح شهر از ماحصل های این دیدار بود.

 • نجات سه بچه گربه بسیار کوچک

  این عکس همان محلی است که سه بچه گربه بسیار کوچک هفته گذشته داخل آن افتاده بودند جایی که در حقیقت داخل تیرآهن کنار کرکره مغازه ای است نه جایی برای کندن دارد و نه جایی برای دراز کردن دست و یا .....

 • نصب بنرهایی در شهر در رابطه با طرح 2 شهر پاک

  اخیرا بنرهایی در شهر نصب شده در رابطه با طرح 2 شهر پاک
  هفته اخیر بنده در خدمت آقای مهندس مدبرریاست محترم خدمات شهری کلانشهر تبریز و طی صحبتی اعلام کردند که این هفته شهرداری مانوری در رابطه با پاکسازی شهر خواهد داشت و از آنجا که خودشان بسیار حیواندوست هستند، خواستند در این هفته ما بیش از پیش در جمع آوری سگهای بلاصاحب فعال باشیم.

 • پیوستن هادیشهر و صوفیان و مهربان به جنبش مهربانی

  طبق مذاکرات وجلسات بالاخره هادیشهر و صوفیان و مهربان (نام شهری است )به جنبش مهربانی پیوستند و کشتار در این شهرها متوقف شده با سپاس از چنین شهرداران فهیم که باعث افتخار ایران هستند. ما با تمام قدرت سعی میکنیم کل استان آذربایجانشرقی را متقاعد کنیم که جان زبان بسته ها را نگیرند. با آرزوی فراگیر شدن این طرح خداپسندانه امروز هم اعضای محترم شورای شهر صوفیان به همراه شهردار صوفیان جناب آقای مهندس ارشدی میهمان پناهگاه پردیس بودند.

 • منتظر خبرهای مفصل از شهر مراغه باشید

  منتظر خبرهای مفصل از شهر مراغه باشید(کلمه ولگرد سردر این مرکز که متعلق به شهرداری مراغه است مربوط به انجمن مانیست کمی حاشیه ها را ول کنیم و به اصل مسئله دقت کنیم واقعا چقدر باعث تاسف هست که ما بجای نجات اون زبون بسته ها درگیر املا و انشا و کلماتی هستیم که متعلق به معدومگاه شهرداری هست نه پناهگاه زبان بسته ها و متاسفم از اینکه عده ایی یک کامنت را صدبار تکرار میکنند دوستان عزیز روزی که 500 تا 500 تا این زبان بسته ها در یکروز معدوم میشدند هم اینهمه حساسیت بر نوشته سردر این مکان داشتید؟؟واقعا حرفی برای گرفتن ندارم درگیر حاشیه ها نباشیم این محل متعلق به شهرداری مراغه هست و هر اسمی که دوست داشته اند گذاشته اند .........

 • دو توله کوچولوی انتقالی از جاده کندوان

  در عجبم که چرا این توله ها را به محض مشاهده ماده بودن از مادر جدا و در کنار جاده ها رها سازی میکنند کمی وجدان باعث میشود ما در مقابل زبان بسته ها رفتار بیرحمانه ایی نداشته باشیم. گناه این زبان بسته ها چیست ؟؟فکر میکنید چند درصد خوش شانس هستند تا حیواندوستی آنها را نجات دهد. جهت حمایت از ما : انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت: 6104337836695823 ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • نجات حیوان زبان بسته از باغات صوفیان

  یک زبان بسته هم از باغات اطراف صوفیان داشتیم که توسط اهالی و هماهنگی با نیروهای پناهگاه منتقل شد طفلک بعلت پیری و عدم تحرک نصف بدنش از پایین تنه تا دم پر از میلیونها لارو و کرم بود که با مواد ابتدا کرمها را از بین بردیم و بعد با حوصله سگ را شستشو دادم خوشبختانه آسیب کرمها و لارو ها باعث ایجاد زخمهای سطحی شده بود که پس از حمام دادن پماد زدم و شروع به درمان کلی کردیم.

 • بهبودی سگ نجات یافته

  خوشبختانه شرایط سگ انتقالی که از کانال لجن نجات داده بودیم رو به بهبودی است و شروع به خوردن غذا و آب کرد. امیدوارم درمانها بخوبی پاسخ دهد و این زبان بسته بزودی در محوطه با دوستانش بازی کند. جهت حمایت از انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت:6104337836695823 کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • کیس جدید انتقالی روز جمعه

  فقط پوست و استخوان متحرک بود با دو پای فلج و خشک شده و زیر گردن زخمی منتشر .... به محض رسیدن برایش یک کاسه آب آوردم تا گلویش را تر کند زبان بسته بی گناه و مظلوم ....در پست بعدی زخم ناحیه زیر گلوی حیوان را خواهید دید ما برایش سرم زدیم و درمانهای روتین را آغاز کردیم جهت حمایت انجمن حامی حیوانات تبریز به شماره کارت: 6104337836695823 کارت به کارت نمایید ما به شکل اورژانسی به کمک شما نیازمندیم.

 • باور کنید این کوچولو ها مثل نوزاد هستند

  به حرکات بسیار شیرین و دوست داشتنی این زبان بسته نگاه کنید دل سنگ هم آب میشود. تجسم اینکه هنوز هم در در بعضی شهرها با قساوت و بیرحمی این زبان بسته ها را میکشند روح و قلبم را می فشارد. من از همه مسئولین امر در شهرداریها میخواهم که از پتانسیل های مردمی در رابطه با حل مسئله سگهای بدون صاحب و ساماندهی این قضیه استفاده کنند.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟